BOYS BASKETBALL
Sat 2/06 6:00pm Wayne 96 Greenville 61 Final
Sat 2/06 7:15pm Carlisle 44 Badin 59 Final
Sat 2/06 7:30pm St. Marys Memorial 53 Minster 57 Final
Sat 2/06 7:30pm Bellbrook 40 Beavercreek 48 Final
Sat 2/06 7:30pm Lebanon 58 Kings 65 Final
Sat 2/06 7:30pm Elder 62 Northmont 55 Final
Sat 2/06 7:30pm Piqua 68 Milton-Union 62 Final
Sat 2/06 7:30pm Franklin 64 Springboro 72 Final
Sat 2/06 7:30pm Tippecanoe 50 Troy 41 Final
Sat 2/06 7:30pm Xenia 70 Tecumseh 71 Final
Sat 2/06 7:30pm Oakwood 71 Greenon 36 Final
Sat 2/06 7:30pm Botkins 74 Waynesfield-Goshen 35 Final
Sat 2/06 7:30pm Houston 45 Mississinawa Valley 55 Final
Sat 2/06 7:30pm Lima Temple Christian 45 Jackson Center 67 Final
Sat 2/06 7:30pm Fort Recovery 59 Ansonia 42 Final
Sat 2/06 7:30pm Marion Local 60 Spencerville 79 Final
Sat 2/06 7:30pm Coldwater 57 Tri-Village 65 Final
Sat 2/06 7:30pm Parkway 51 Hardin Northern 52 Final
Sat 2/06 7:30pm St. Henry 49 Van Wert 58 Final
Sat 2/06 7:30pm Fort Jennings 55 New Bremen 64 Final
Sat 2/06 7:30pm Riverside 43 Mechanicsburg 39 Final
Sat 2/06 7:30pm Lakota West 35 Moeller 49 Final
Sat 2/06 7:30pm Edgewood 30 Fenwick 49 Final
Sat 2/06 7:30pm Bethel-Tate 48 Ross 34 Final
Sat 2/06 7:30pm Northwest 83 Talawanda 73 Final
Sat 2/06 7:30pm Newton 65 Bradford 50 Final
Sat 2/06 7:30pm Alter 55 Miami East 59 Final
Sat 2/06 7:30pm Dayton Christian 52 Twin Valley South 64 Final
Sat 2/06 7:30pm McNicholas 48 Anderson 54 Final
Sat 2/06 8:00pm Lima Shawnee 60 New Knoxville 50 Final
Sat 2/06 8:00pm Clark Montessori 62 Ponitz Tech 71 Final

GIRLS BASKETBALL
Sat 2/06 12:00pm Sidney 65 Greenville 39 Final
Sat 2/06 12:00pm Fenwick 32 Fairland 64 Final
Sat 2/06 12:00pm Southeastern 31 West Liberty-Salem 58 Final
Sat 2/06 12:00pm Taft 50 Ponitz Tech 44 Final
Sat 2/06 12:30pm Xenia 34 Fairborn 48 Final
Sat 2/06 12:30pm Bradford 37 Lehman Catholic 51 Final
Sat 2/06 12:30pm Ross 36 Talawanda 64 Final
Sat 2/06 1:00pm Fairmont 35 Beavercreek 47 Final
Sat 2/06 1:00pm Vandalia 45 Trotwood 58 Final
Sat 2/06 1:00pm Tippecanoe 54 Troy 36 Final
Sat 2/06 1:00pm Lebanon 34 Springboro 57 Final
Sat 2/06 1:00pm McAuley 55 Carroll 53 Final
Sat 2/06 1:00pm Ansonia 50 Fairlawn 62 Final
Sat 2/06 1:00pm Anna 44 Jackson Center 54 Final
Sat 2/06 1:00pm Fort Loramie 62 Houston 33 Final
Sat 2/06 1:15pm Waynesville 56 Carlisle 49 Final
Sat 2/06 1:15pm Bellbrook 65 Brookville 33 Final
Sat 2/06 1:15pm Franklin 38 Eaton 37 Final
Sat 2/06 1:30pm Preble Shawnee 46 Madison 53 Final
Sat 2/06 1:30pm Northridge 26 Milton-Union 65 Final
Sat 2/06 1:30pm Cin. Country Day 42 Roger Bacon 40 Final
Sat 2/06 1:30pm Mechanicsburg 57 Catholic Central 36 Final
Sat 2/06 1:30pm Graham 40 Newton 59 Final
Sat 2/06 2:00pm Badin 43 Seton 44 Final
Sat 2/06 2:00pm Purcell Marian 32 Alter 75 Final
Sat 2/06 2:00pm Princeton 57 Colerain 40 Final
Sat 2/06 2:00pm Hamilton 58 Fairfield 54 Final
Sat 2/06 2:00pm Lakota East 53 Oak Hills 28 Final
Sat 2/06 2:00pm Sycamore 31 Lakota West 57 Final
Sat 2/06 2:00pm Mason 70 Middletown 45 Final
Sat 2/06 2:00pm Northwestern 38 Miami East 46 Final
Sat 2/06 2:30pm Northeastern 44 Cedarville 42 Final
Sat 2/06 2:30pm Fort Recovery 52 Tri-Village 47 Final
Sat 2/06 2:30pm Clark Montessori 33 Shroder 39 Final
Sat 2/06 2:30pm Harrison 12 Edgewood 57 Final
Sat 2/06 2:30pm Ursuline 43 Little Miami 31 Final
Sat 2/06 2:30pm Northwest 49 Mount Healthy 35 Final
Sat 2/06 4:30pm Miami Valley 55 Thurgood Marshall 52 Final
Sat 2/06 4:30pm National Trail 33 Tri-County North 30 Final
Sat 2/06 7:15pm Oakwood 50 Monroe 59 Final
Sat 2/06 7:30pm Wayne 54 Centerville 48 Final
Sat 2/06 7:30pm CHCA 41 McNicholas 65 Final
Sat 2/06 7:30pm Cin. Christian 32 Wilmington 65 Final
Sat 2/06 7:30pm Delphos SJ’s 27 Ottoville 54 Final
Share